OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » GREAT BOOK TAIS AWARDS » Dalibor Hrubeš & Divnotaj
Dalibor Hrubeš Divnotaj

Dalibor Hrubeš & Divnotaj — 6 písní [Early Songs]

     Dalibor Hrubeš & Divnotaj — 6 písní [Early Songs]  Dalibor Hrubeš & Divnotaj — 6 písní [Early Songs]Ξ     Velmi oceňuji. To je to, co hledám v hudbě už od počátku 60´. Dalibor Hrubeš zpívá... “Dávno už vím, že už spadla klec. A slunce svítí, jakoby se mu nechtělo.” Domnívám se, že to je jedna z nejkrásnějších písní, s jakými jsem se setkal v roce 2016. Má zřejmě reálný základ, tudíž neživnější půda pro srdcovku, její hodnotu to však umisťuje do historie, žovot nepřináší pouze sladké věci. Melodie, včetně doprovodných dívčích vokálů, dobře zvolené tempo, nesmrtelný text, více pozitivních atributů ani není zapotřebí. Právě tak, jak New Orleans nezapomíná, ale odpouští někde tam v Americe, zde na půdě Čech je zřejmě menší nedostatek hurikánů typu Katrina, abychom se konečně probudili z hlubokého spánku. Pomožme si milou písní v rodném mjazyce a odpustíme si všechno, ačkoli se možná dál — cítíme trochu provinile. ★↔★ B.T. 
Ξ     Dalibor Hrubeš, věnující se poezii a hudbě. Veršotepec, strunobijec – divnotaj. Slunce svítí, jakoby se mu nechtělo .. Den k večeru skrývá, to co z něj zbývá a plno dalších myšlenek, vycházejících z každodenního života, je zachycených v autorské tvorbě.
Location: Praha, Czech Republic
Genre: Alternative Singer~Songwriter
Duration:
Tracks:
1. Muzika
2. Dnes     ★↔★ 
3. Pomalým krokem
4. Minulý životy
5. Stezka stesků
6. Kontrasty
Personnel:
Ξ     Dalibor Hrubeš Vocals, guitar
Hudební hosté:
Ξ     Tomáš Mourek,
Ξ     Maella,
Ξ     Kristýna Štusáková a
Ξ     Sabina Štusáková.
Bandzone: http://bandzone.cz/fan/daliborhrubes
Bandzone: http://bandzone.cz/divnotaj
Ξ★↔★♦♠♦Ξ★↔★♦♠♦Ξ★↔★♦♠♦Ξ★↔★♦♠♦Ξ★↔★♦♠♦Ξ★↔★♦♠♦Ξ★↔★♦♠♦Ξ★↔★♦♠

Dalibor Hrubeš Divnotaj