Katie Melua — „Acoustic Album No. 8“ (Nov., 19, 2021)Gruzia Flag.jpg                                                                             Katie Melua — „Acoustic Album No. 8“ (Nov., 19, 2021)
⇒   U příležitosti ročního výročí svého kriticky uznávaného alba č. 8 se Katie Melua vrací s oznámením akusticky přepracované verze alba z roku 2020, ‚Acoustic Album No. 8‘, které vyjde 26. listopadu. Zatímco originál představoval vyvrcholení dlouhého období hudebního znovuobjevování jednoho z nejúspěšnějších britských hudebních umělců, tato ostříhaná vystoupení představují Meluin jedinečný hlas a mocnou lyričnost v jejich nejčistší podobě.

Birth name: Ketevan Melua
Born: 16 September 1984, Kutaisi, Georgian SSR, Soviet Union
Location: Batumi, Ajaria~Sutton, London~Redhill, Surrey~Belfast, Northern Ireland~London borough in South London~Weybridge, Surrey
Album release: Nov. 19th, 2021
Record Label: Dramatico
Duration:     40:41
Tracks:
01. Joy    3:48
02. English Manner   2:50
03. Leaving the Mountain    3:30
04. Voices in the Night    4:32
05. Maybe I Dreamt It (feat. Simon Goff)    4:27
06. Heading Home   3:55
07. Your Longing Is Gone    3:29
08. Airtime    3:28
09. Remind Me to Forget (feat. Simon Goff)   3:36
10. No Better Magic   3:23
11. A Love Like That    3:43Katie Melua — „Acoustic Album No. 8“
About:
ψ   Georgian-British singer~songwriter and musician Katie Melua releases Acoustic Album No. 8, a collection of acoustic reworkings of her acclaimed 2020 release Album No.8. Produced by Zurab Melua, these stripped~back performances present the songs and Katie’s singular voice at their most pure.
Studio albums:
Ξ   „Call Off the Search“ (2003)
Ξ   „Piece by Piece“ (2005)
Ξ   „Pictures“ (2007)
Ξ   „The House“ (2010)
Ξ   „Secret Symphony“ (2012)
Ξ   „Ketevan“ (2013)
Ξ   „Acoustic Album No. 8“ (Nov., 19, 2021)
Store: https://katiemelua.kontraband.store/
SF: https://open.spotify.com/artist/5uCXJWo3WoXgqv3T1RlAbh