Blackbird Studio, Nashville, TN

USA FLAG                                    11 nejlepších nahrávacích studií v Nashvillu 2021 (nezaujatá recenze)
λ■λ   Když začínáte svou hudební cestu, je pro úspěch nezbytností najít studio, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Nahrávací studia jsou rozmístěna po celých Spojených státech a může být náročné zúžit ta nejlepší. Existuje mnoho měst, která jsou známá svými pulzujícími hudebními scénami a okázalými nahrávacími studii, ale Nashville v Tennessee patří k těm nejlepším z nich.
01. Sound Kitchen
02. Black River Entertainment — Sound Stage Studio
03. Parlor Productions
04. Ocean Way Studios 
05. Tracking Room
06. Omnisound Studios 
07. Blackbird Studios 
λ■λ   Ze všech uvedených nahrávacích studií má tento konkrétní podnik k dispozici nejvíce místností pro nahrávání. Nabízejí osm různých studií k nahrávání ve všech specializovaných na mixy, overdub a tracking. Každé studio je podobné druhému, ale přebytek umožňuje, aby se nahrávací časy otevíraly častěji. Toto je také jediné studio, které vám může poskytnout vše, co potřebujete, a chytilo takové, jako jsou Alan Jackson, Alicia Keys a Ed Sheeran. To vše však s největší pravděpodobností stojí pěkný cent, protože nabízejí několik nahrávacích studií a upřímně řečeno, cokoli dalšího, co potřebujete k vytvoření svého hudebního mistrovského díla.
08. Red 3 Music
09. Diamond Sound Studios
10. House of David
11. The Rukkus Room
Shrňme si to, hombre:
λ■λ   Celkově je seznam všech skvělých nahrávacích studií v Nashvillu velmi ..., jak to říct..., zastrašující. Bojíte se prostě do toho procesu vstoupit. Od různých služeb až po nahrávací studia je téměř nemožné přijít na to, kde začít. Jako začátečník samostatně. S ohledem na to vám kryje záda Omari Music Production. Omari je společnost navržená tak, aby vám pomohla dosáhnout snů nebo je udržet. Díky specializovaným službám, jako jsou kurzy, vokalisté a inženýři, získáte úplné pochopení toho, co potřebujete a také, jak to získat. Omari ví, že k úspěchu v hudebním průmyslu je v dnešní době potřeba trochu víc než jen talent. K provedení práce je zapotřebí organizace, porozumění a dokonce i tým lidí. 
λ■λ   Pokud si uděláte čas na průzkum nebo dokonce natáhnete ruku, abyste podpořili svou kariéru, bude to s profesionální pomocí společnosti Omari a ohleduplností k začínajícím nebo ostříleným tvůrcům. Udělejte celkově nejlepší volbu pro vás a váš brand tím, že pokryjete všechny základy a necháte profesionálního člena Omari, aby vás provedl matoucími popisy a rozhodl, které studio přesně vám na míru dnes vyhovuje nejlépe!    {Napsal Ramsey Brown}
Link: https://www.omarimc.com/best-nashville-music-recording-studios/
FB: https://www.facebook.com/omarimcproductions/