OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » NEWS » Beck — Hyperspace
Beck — Hyperspace (Nov. 22nd, 2019)                     Beck — Hyperspace (Nov. 22nd, 2019) Pamela MÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃéndez ÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃâ Time (22 Feb 2019)
♦♣♦       Beck promění každou skladbu do něčeho bezpochyby svého vlastního. Vytváří vzácnou soudržnost z velmi různorodých materiálů. „Hyperspace“ může posunout Beckovu zvukovou paletu ještě více a dále do hip~hopového teritoria, protože obsahuje rozsáhlé společné psaní a koprodukci od Pharrella Williamse, který přispěl ke třem dosud vydaným singlům. (Mezi další spolupracovníky patří Sky Ferreira, Chris Martin, Terrell Hines a Paul Epworth.) Bude to Beckovo první studiové album od roku 2017 „Colours“, které získalo cenu Best Alternative Music Album a Best Engineered Album, Non~Classical na 61. Grammy Awards. K oznámení o albu jsou připojeny dva singly: „Hyperlife“, zářící skupina syntetizátorů + vířivých vokálů a „Uneventful Days“, sirupová petarda deštného pralesa. Dvojice písní se tedy naprosto liší, ale obě jsou nějakým způsobem Beckovou ochrannou známkou, což svědčí o rozsáhlém soundu alba. („Saw Lightning“, které vyšlo v dubnu, je také na albu.)
♦♣♦       Pre~previous album “Morning Phase” peaked at #1 in Mojo from 50 Best Albums of 2014..., 19y old album “Mutations” (1998) peaked at #13 in the US, going gold, and achieved #24 in the UK and #23 in Australia (for example). As of July 2008, Mutations has sold 586,000 copies in the United States. One of the most inventive, eclectic figures of the alternative era, the epitome of postmodern chic in an era obsessed with junk culture.Beck
Birth name: Bek David Campbell
Born: July 8, 1970, Los Angeles, California, U.S.
Instruments: Vocals, guitar, keyboards, bass, drums, harmonica, percussion, sitar, banjo, slide guitar, twelve~string guitar, glockenspiel, vocoder, kalimba, melodica, beatboxin
Location: LA/CA
Album release: November 22nd, 2019
Recorded: M
Record Label: Fonograf Records / Capitol Records
Duration:     39:12
Tracks:
01 Hyperlife   1:36
02 Uneventful Days   3:17
03 Saw Lightning   4:01
04 Die Waiting   4:04
05 Chemical   4:18
06 See Through   3:38
07 Hyperspace   2:45
08 Stratosphere   3:57
09 Dark Places   3:45
10 Star   2:50
11 Everlasting Nothing   4:59
PRODUCT DETAILS:
♦♣♦       Beck Hyperspace Exclusive Clear 180g Vinyl
+ Instant Grat tracks of “Hyperlife”, “Uneventful Days”, and “Saw Lightning”.
_______________________________________________

NEWS

15.11.2019

Cam Cole — I See

15.11.2019

Vertigo — Daleko

13.11.2019

The Leaf Library

archiv

ALBUM COVERS X.

The Schramms — Omnidirectional (June 21st, 2019)
Tais Awards & Harvest Prize
Strachovská 520, Pelhřimov, CZE
+420608841540