Bratři v triku
Band / Extraordinary Show [March 10th, 2015, JazzDock]

Bratři v triku

CZE Flag         Bratři v triku — Band, Extraordinary ShowNOMINATED♦♦♦   Něco tak ojedinělého a uklidňujícího jsem ještě neviděl. Vojtěch Ettler je vynikající zpěvák, svým sametovým hlasem dokáže navodit sváteční atmosféru, kdy kromě hudby neexistuje nic jiného a únava po 12–ti hodinové šichtě je zažehnána, osvěžení vítězí. Na koncertě navíc byly i děti s rodiči a děti členů kapely. Hostem koncertu byl Michal Rataj, hrál na Grand Piano s dokonalou znalostí potřeby písně, playlistu a přesnými úhozy. Když v závěrečném třetím přídavku bubeník Šimon Kotek skvěle zahrál na klarinet, který během celého koncertu nepoužil ani jednou, definitivně jsem pochopil, že mám čest s velkou kapelou naší scény. (BT)
Location: Praha, CZE
About:
♦♦♦  Kapela Bratři v triku vznikla koncem září 1999 akustická alternativa k blues-rockové Rezavé kleci. Název kapely s sebou nese nejen obdiv k českému animovanému a loutkovému filmu, ale také podává informaci o tom, že hrajeme ve třech a navíc v pruhovaných tričkách. A ještě k tomu jsme skutečně velmi blízcí příbuzní. Bratranci jsou totiž skoro jako bratři.
♦♦♦  Bratři v triku hrají akustické rockové písničky s vlivy folku, blues a country jak z vlastní dílny, tak i cover verze z repertoiru nestorů amerického rockového písničkářství Boba Dylana, Neila Younga, Bena Harpera apod. Kapela má za sebou desítky koncertů v klubech a na festivalech v Čechách i na Moravě. Mezi oblíbené scény patří zejména Blues sklep, Palác Akropolis, Malostranská beseda, Stará Pekárna v Brně, Jazz klub Teplice…
Bratři v triku jsou:
♦♦♦  Vojtěch Ettler — kytary, zpěv, foukací harmonika
♦♦♦  Šimon Kotek — bicí, zpěv, klarinet
♦♦♦  Lukáš Ettler — basa
Kontakt: Šimon Kotek, agentura 100promotion (info@100promotion.net, tel.+420 777 633 158)
Bandzone: ♦♦♦  http://bandzone.cz/bratrivtrikupraha
_____________________________________________________________

Bratři v triku
Band / Extraordinary Show [March 10th, 2015, JazzDock]