Carnem — Gota 

 Obrázek

Gota
Time: Gota - 5:19 
Authors:
hudba: David Göttlich;  text: Dorka Bouzková 
 Carnem jes project nova combining contemporary elektronische altpop & die ganze world muzika influente.
Členové:
◊  Kateřina Göttlichová
◊  David Göttlich
◊  Jan Balcar
◊  Jaroslav Krasničan
◊  Ondřej Zátka
◊  Bety Josefy
 Guests:
Fredrik Janáček
Jan Ferenc
Štěpán Janoušek
Martin Juzl
Membreco:
de la vocalista Carnem aka Caterina Divina und producentes Diginla & Balco-n
Compadre:
bateria: Ferry
bas: Fredrik
giteres: Naj Raclab
klavo: Da
akordion: Jaro Sla de Via
truba: Juzzll
tromben: Jan Oušek
saxefenes: O'Corcho
lyrix: Borgo
texto: Dorotea von Bouzov
graphin: Bety Deserta
phota: Pal Montanes
Recordari a 3bees studio Praga, 2011
Record Label: Splendiphonic, 2011
Website: http://carnem.eu
Facebook: http://www.facebook.com/carnem.eu
Bandzone: http://bandzone.cz/carnem#!/Obrázek
Biography:
"Carnem z masa, krve a radosti okamžiku. Ráda zpívá. Tak jsme jí dali pár písniček. Compañeros? Kdo šel zrovna kolem. Živí muzikanti i zapomenuté doprovody z domácích přehrávačů. Možná ji najdete na poušti, možná v kavárně. Doma všude ve vlaku."
Za oponou Kateřina Göttlichová, zpěvačka a zakladatelka kapely BraAgas, která se v žánru world & medieval music proslavila jak u nás (Anděl za world music - 2009), tak v zahraničí (festivaly RWMF Borneo 2010, 30. EBU Festival - Köln 2009, Bern Buskers 2011 atd. ). Syn jejího tchána David Göttlich (Timudej) si po produkci jejich poslední desky řekl, že uzrál čas na sólový projekt a znaje omezení klávesového přemýšlení, přizval ostřílenou včelu Honzu Balcara (3bees studio, NeoSound, Nuklární Vokurky).
Písničky vznikaly přímo Kateřině na míru, ale zároveň i tak, aby si oba skladatelé- producenti přišli na své. Diginla si užil s preparovaným piánem a smyčkama z 90.let, Balco přidal vrstvy kytar všeho druhu. Jako muzikanty si domluvili to nejlepší, co se jim za leta připletlo do cesty: bicí Honza Ferenc (Pohřební Kapela, Jelizaveta Bam), basa Fredrik Janáček (Neruda, CCTV Allstars, -123 Minut), akoredon Jarda Krasničan (Moberg Ensemble, Czeltic, Dr. Swing), pozoun Štěpán Janoušek (CCTV All stars), trumpeta Martin Jůzl, saxofon Ondřej Zátka (Obří Broskev). Texty pečlivě sledují osudy hrdinky Carnem, anglické napsal Londýňan Guy Borg (Loves of Blondes), také autor písně Vows, a španělské texty přidala půlmexičanka Dorka Bouzková (Loutky bez hranic). Pro kompletnost uveďme ještě Alžbětu Josefy za design (Desert) a Pavla Horáka za fotky (fotoraf.cz).
Vzniklo 12 písniček, které si snaží vzít to nejlepší z world music (španělské, mexické, balkánské, arabské víno na desce najdete), ze zlámaných rytmů ale i snivých náznakově jazzových balad, ale i z pop-music (ano, chtěli jsme, aby se to "dalo poslouchat", a nikoli se negativně uzavřít dovnitř žánru a jen pro vyvolené). Alt-Pop- World-Music! Tohle je muzika, kterou máme rádi, která se nám líbí a kterou nás baví hrát a zpívat.
Přímé vydání odmítly všechny české vydavatelství s komentářem, že je to příliš světové a v Čechách to nebude nikdo poslouchat. Tak uvidíme, kdy přijdou ohlasy z Jižní Ameriky :) Brněnští Indies Scope byly natolik osvícení, že vzali CD do distribuce.
Koncertujeme po celých Čechách v semi-live podobě, tj. spousta života (kytary, akordeon, dechy, perkuse) a k tomu pouštěný doprovod.
Koncertní sestava je 4 - 6 hudebníků + zvukař:
Members/Credits:
Zpěv: Kateřina Göttlichová
Klávesy, smyčkač: David Göttlich
Kytary: Jan Balcar
Akordeon: Jaroslav Krasničan
Saxofony: Ondřej Zátka
Perkuse: Alžběta Josefy
Zvuk: Adam Špinka 
 Na albu se podíleli:
Producent: David Göttlich, Jan Balcar
Mix: David Göttlich, Jan Balcar
Mastering: Jan Balcar
Album art: Bety Josefy
Nahráno ve studiu 3bees - 3bees.czObrázekObrázekObrázek

Carnem — Gota