OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » NEWS » Cate Le Bon — Here It Comes Again
Cate Le Bon — Here It Comes Again (2020)WALES        Cate Le Bon — Here It Comes Again (2020)
Δ        Cate Le Bon, ambientní duo Group Listening (Stephen Black aka Sweet Baboo a Paul Jones) a hostující zpěvák Ed Dowie („Here It Comes Again“ a „Magnificent Gestures“) tkají nyní známé melodie prostřednictvím osnovy klarinetů, klavíru, rekordérů a syntetizátorů. Studie o minimalizmu, opakování a zdrženlivosti.
Δ    Absolvovala společném turné se St. Vincent, Perfume Genius a Johnem Grantem. V roce 2018 podpořila John Calea na pódiu v The Barbican s London Contemporary Orchestra.
Δ     „Je to opravdu vzácné, když lidé už mají specifický sound, ale vždycky můžu říct, kdy je to její kytarová hra. Kdykoliv se snažím zjistit její kytarové figury, jsou mnohem tvrdší, než samotný sound.“ — (Jeff Tweedy, Wilco)
Birth name: Cate Timothy
Born: 4 March 1983, Penboyr, Carmarthenshire, Wales
Location: Los Angeles, California
Album release: 12/11/2019
Record Label: Mexican Summer
Duration:    22:50
Tracks:
01 The Light   1:53
02 Here It Comes Again   3:53
03 Sad Nudes   5:24
04 Miami   4:48
05 Magnificent Gestures   6:52
Personnel:
Cate Le Bon, Group Listening, Ed Dowie
Credits:
Heba Kadry: Mastered
Cate Le Bon, Euan Hinshelwood: Mixed
Cate Le Bon, Group Listening: Recorded Cate Le Bon ©Photo credit: Emma Lou
About:
Δ    Here It Comes Again is a reimagining of 5 tracks from the Mercury~nominated album, Reward (Rough Trade Album of the Year 2019 No. 7)
Δ    Cate Le Bon, the ambient duo Group Listening (Sweet Baboo and Paul Jones) and guest vocalist Ed Dowie (Here It Comes Again and Magnificent Gestures) weave the now familiar melodies through a warp of clarinet, piano, recorders and synthesisers. A study on minimalism, repetition and restraint.
Albums:
Me Oh My (Irony Bored, 2009)
Cyrk (The Control Group, 2012)
Mug Museum (Turnstile / Wichita, 2013)
Crab Day (Turnstile / Drag City, 2016)
Reward (May 24th 2019)
EPs:
Edrych yn Llygaid Ceffyl Benthyg (Peski Records, 2008)
Cyrk II (Turnstile, 2012)
Rock Pool (Drag City, 2017)
Here It Comes Again (2020) 

NEWS

6. 4. 2020

LENKA NOVÁ

4. 4. 2020

DAVID POMAHAČ

archiv

ALBUM COVERS XI.

Moonchild — Little Ghost (6th Sept. 2019)
Tais Awards & Harvest Prize
Strachovská 520, Pelhřimov, CZE
+420608841540