Childcare — Wabi~Sabi (31 May 2019)UK FLAG                                                                                        Childcare — Wabi~Sabi (31 May, 2019)  Childcare — Wabi~Sabi (31 May 2019)•⇔• Je vzácné, že uslyšíte album, kde se vám víceméně každá skladba na něm v jednom či druhém bodě vpije do hlavy. Poskládané z úžasných melodií s nesmírnou hodnotou přehrávání, Wabi~Sabi bylo obrovským debutovým albem pro CHILDCARE, aby se i nadále etablovali s následujícími hvězdnými singly a EP~čky minulosti. Perličkou je, že KAYLEIGH WATSON z níže uvedeného tagu ho umisťuje jako #3 v TOP 20 roku 2019.
•⇔• Někteří lidé se nemohou dočkat prázdnin — je to pro ně skutečně nejkrásnější období roku. Pro ostatní je to doba strachu a prostě něco, čím se musí projít. Ale v jakémkoli táboře, do kterého spadnete, není lepší čas zavést do praxe japonskou filozofii Wabi Sabi, hrubě přeloženou jako umění přijetí a hledání nedokonalosti krásy. V tradiční japonské estetice je Wabi~Sabi světovým názorem zaměřeným na přijetí pomíjivosti a nedokonalosti. Estetika je někdy popisována jako krása, která je „nedokonalá, nestálá a neúplná.
•⇔• CHILDCARE byly vytvořeny Edem Caresem, dříve jednou z nejžádanějších mužských chův v západním Londýně. Ed přidal místní hudebníky: Emmu Topolski (basa / zpěv), Rich Le Gate (kytara) a Glyn Daniels (bicí), aby skupinu doplnili, a společně předvedli své první koncerty na festivalu v Readingu a Leeds v roce 2016. Jejich zkreslený, softcore~psych získal dychtivé fanoušky po celém kontinentu, rozsáhlou podporu na BBC Radio 1 a 6 Music + široké online pokrytí, jako například Indie Shuffle, The Line of Best Fit, Wonderland, Clash, DIY a Bat in. 
•⇔• Getting Over You (Wabi~Sabi Edit): Tato píseň vznikla, když zpěvák kapely Ed Cares omylem měl na videu sukni bývalé přítelkyně, rozhodl se jednat s neuvěřitelně přehnanou verzí události. „Poté, co jsem se stal obětí zdvořilého, ale bolestivého rozchodu, zjistil jsem, že ten samý den jsem měl na sobě jednu ze sukní své bývalé milenky v písničce pro natáčení videa, které kapela natáčela,“ říká Bat in e~mailem. „Uvědomil jsem si, že to byl kreativní nápad pro psaní písně A*, rychle jsem si zapsal název ‘Getting Over You (By Dressing Up Like You)’ ve složce gmail drafts a píseň odtamtud rozkvetla.“  CHILDCARE ©Laura Ersoy
Location: West London, UK
Album release: 31 May 2019
Record Label: get well soon/eOne Music UK
Duration:     35:02
Tracks:
01. Inhale   0:29
02. Omega Grey   3:59
03. Man Down (King Kong Shake)   2:22
04. Champagne Brain   4:27
05. Bamboo   3:59
06. Sugarcane   3:01
07. It’s Terribly Overdone   0:34
08. Big Man   4:00
09. Getting Over You (Wabi~Sabi Edit)   3:47
10. Exhale   0:47
11. Magazines   3:37
12. My Psychotherapist Says   1:29
13. Cooking in Each Other’s Juices   3:58
Credits:
•⇔• Producer: Mr BJ Jackson
•⇔• Artwork photography: Flore Diamant
Description:
•  ‘Champagne Brain’ sums up one of the main themes of the album; the struggle of self~improvement. Speaking on the track Ed Cares explains that “Champagne Brain is what happens when I have too much fun,” going on to tell us that the song follows his “misdemeanours from temptation to acceptance and finally, release.”
•  The album is focussed on self~healing and is just one part of Childcare’s Get Well Soon project, other parts include Personal Glory retreats, lavender scratch’n’sniff vinyl, scented bath bombs and ‘woah~man’ workshops.CHILDCARE
KAYLEIGH WATSON: https://cloutcloutclout.com/playlists/best-of/albums-of-2019/
Review:
•  http://charmfactory.co.uk/childcare-release-debut-album-wabi-sabi/
INTERVIEW
By Ed Cares, In News, At November 12, 2019:
•  https://www.withguitars.com/childcare-talk-wabi-sabi-album-new-ep-and-tour/
Lucymccourtxx: https://lucymccourt.com/2019/06/03/childcare-wabi-sabi-review/
Website: https://www.getwellsoon.org.uk/
FB: https://www.facebook.com/CHILDCAREBAND/
Twitter: https://twitter.com/childcareband
INSTA: https://www.instagram.com/childcareband/
Soundcloud: https://soundcloud.com/childcare