OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » TIE~BREAK » Crosby, Stills, Nash & Young
Crosby, Stills, Nash & Young: The Release Of CSNY 1974 Crosby, Stills, Nash & Young: The Release Of CSNY 1974 — The Long Awaited Boxed Set With 40 Live Tracks, All Previously Unreleased, From Their Historic 1974 Summer Tour 40 Years Ago.
Origin: Los Angeles, California, United States
•    The box set includes all 40 tracks, a 188~page booklet of never before seen tour photos, and a bonus DVD of previously unreleased concert footage; the box is available as a 3CD/DVD set or Pure Audio Blu~Ray (192kHz/24~bit)/DVD set.
•   Rok 2014 samozřejmě není rokem 1974, ale toto album je konečně vydáno velkou zásluhou kapely. „CSNY 1974“ stojí jako velká pocta jedné z nejlepších kapel v historii nahrávání. Nebudu chodit po jednotlivých skladbách, existuje příliš mnoho vynikajících písní! Je to skvělá hudební sbírka — 40 plus písní! Balení a brožura jsou také výjimečné. Jen se musím divit, proč to trvalo tak dlouho, než se to uvolnilo do prodeje! Celý týden jsem poslouchal jen tato tři CD. „CSNY 1974“ každým posloucháním zní lépe.
•   „Tento projekt byl nejobtížnější, přesto nejvíce odměňující prací, jakou jsem kdy udělal během mých 50 let nahrávání,“ říká Graham Nash. „Znovu to vzbudilo lásku, kterou mám ke svým partnerům, a hudbě, kterou jsme společně vytvořili.“
•   Ve věku 66~ti let Neil Young přijal radu od svého lékaře a přestal kouřit marihuanu — ačkoli „nedělá žádné sliby“, říká. Kanadský zpěvák, skladatel a kytarista má novou monografii s názvem „Waging Heavy Peace“, ve které hovoří o své hudbě, rodině a zdravotních stavech, včetně dětské obrny, epilepsie a mozkové aneuryzmy. V knize popisuje zvláště bolestivou proceduru, kterou prošel, která byla odvtedy vyloučena. „Má to společného s injekcí radioaktivního barviva do nervového systému — v podstatě do zad, takže to míří přímo do nervového systému,“ říká Young. Barvivo je vystopováno do hlavy, ale „obvykle se tam také dostanou nějaké vzduchové bubliny a věci, takže když ti procházejí mozkem, je to nesnesitelné.“
Po smrti jeho bývalé manželky Pegi:
•   Ti, kteří ji znali, si pamatují paní Pegi Young jako radostnou duši. „Zasmála se a usmála se celou tváří i celým tělem,“ řekla členka kapely paní Tucker. „Byl to ten nejinfekčnější a nejúžasnější smích, jaký jsi kdy slyšela. Na posledním turné byla rockovou hvězdou. Bylo zvláštní vidět ji svobodnou a dělat to, co tak milovala.“
DAVID CROSBY
Birth name: David Van Cortlandt Crosby
Born: August 14, 1941, Los Angeles, California, U.S.
STEPHEN STILLS
Birth name: Stephen Arthur Stills
Born: January 3, 1945, Dallas, Texas, US
GRAHAM NASH
Birth name: Graham William Nash
Born: 2 February 1942, Blackpool, England
NEIL YOUNG
Birth name: Neil Percival Young
Also known as: Bernard Shakey
Born: November 12, 1945, Toronto, Ontario, Canada
Watch These 7 Great Dallas Taylor Sets with Crosby, Stills, Nash & Young
•   Portrait of the music group Crosby, Stills, Nash, and Young, early 1970s. Pictured are, from left, David Crosby, Dallas Taylor, Neil Young, Stephen Stills, Graham Nash, and Greg Reeves. (Photo by Jack Robinson/Hulton Archive/Getty Images) Jack Robinson — Getty Images
•   Rocková kariéra Dallase Taylora byla krátkodobá, ale nebylo to bez úspěchu. Taylor, který zemřel v neděli ve věku 66 let, byl bubeníkem pro CSN (a později Young) na albech v pozdních 60. letech, a dokonce hrál se skupinou ve Woodstocku v roce 1969. Nakonec s nimi ztratil svůj koncert 1970 poté, co se jeho drogová závislost stala pro skupinu příliš rušivou, ale ne dříve, než zanechala nějaké velké hity.
•   Crosby, Stills Nash & Young, když dorazily do Woodstocku v roce 1969, byly stále novou kapelou, a byly podle některých zpráv ohromeny rozsahem události. Jejich vystoupení však bylo uvedeno v klasickém hudebním dokumentu „Woodstock“.
„Down by the River“
Dallas Taylor a gang hráli tuto píseň v živé televizní show. Tady je dalších šest klíčových představení s Taylorovým skvělým bubnováním:
„Our House“
•   Graham Nash k napsání této ódy domácí blaženosti byl údajně inspirován během jeho aféry s Joni Mitchell.
„Carry On / Questions“
•   Druhou stranu tohoto singlu (a část, kterou stojí za to přeskočit dopředu k bubnování), byla převzata z písně, kterou napsal Stephen Stills, zatímco ještě vystupoval se svou předchozí kapelou Buffalo Springfield.
„Wooden Ships“
•   Tato píseň z prvního a samostatného alba Crosby, Stills & Nash byla interpretována jako protiválečná píseň o postapokalyptické jaderné krajině.
„Long Time Gone“
•   Tom Jones zpíval s Crosbym, Stillsem, Nashem a Youngem v představení „Long Time Gone“ na jeho vlastní show, This Is Tom Jones.
„Déjà Vu“
•   První album, kde se Neil Young připojil ke Crosbymu, Stillsi & Nashovi bylo také Taylorovo poslední se skupinou. „Déjà Vu.“ Toto byla titulní skladba.
Also:
By Larry Getlen | April 13, 2019 | 3:23pm
Studio albums:
•   1969 Crosby, Stills & Nash (CSN)
•   1970 Déjà Vu (CSNY)
•   1977 CSN (CSN)
•   1982 Daylight Again (CSN)
•   1988 American Dream (CSNY)
•   1990 Live It Up (CSN)
•   1994 After the Storm (CSN)
•   1999 Looking Forward (CSNY)

NEWS

17. 1. 2020

Lina_Raül Refree

17. 1. 2020

Bombay Bicycle Club

16. 1. 2020

The Adobe Collective

archiv

ALBUM COVERS XI.

Nonlocal Forecast — Bubble Universe! (March 1, 2019)
Tais Awards & Harvest Prize
Strachovská 520, Pelhřimov, CZE
+420608841540