OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » RECORDS » RECORDS II » Jessie Ware
Jessie Ware Glasshouse
Island Records (PMR, Island, Interscope) (Deluxe; 20 Oct 2017)

Jessie Ware — Glasshouse (Deluxe; 20 Oct 2017)

         Jessie Ware — Glasshouse (Deluxe; 20 Oct 2017)
∩→       Pořád je to elegantní a hedvábná záležitost, která udržuje hlubší emoce ve středobodu dění. K nominaci ji chyběl kousíček, stačilo udělat jednu nebo spíše dvě písně více intimněji. Ovšem o tom, že je to nejpůvabnější zpěvačka, s jakou jsem se letos setkal, není pochyb. 
Birth name: Jessica Lois Ware
Born: 15 October 1984 in London, England
Location: Clapham, South London, UK
Recorded: 2016~17
Album release: 20 Oct 2017
Record Label: Island Records (PMR, Island, Interscope)
Duration:     63:49
Tracks:
01. Midnight     3:57
02. Thinking About You     3:28
03. Stay Awake, Wait For Me     3:35
04. Your Domino     3:47
05. Alone     3:36
06. Selfish Love     3:57
07. First Time     4:05
08. Hearts     3:33
09. Slow Me Down     3:23
10. Finish What We Started     3:49
11. Last Of The True Believers (feat. Paul Buchanan of The Blue Nile)     3:53
12. Sam     5:15
13. Til the End     3:02
14. Love To Love     3:31
15. Hearts (Acoustic)     3:30
16. Alone (Acoustic)     3:46
17. Last of the True Believers (Acoustic)     3:41
An Island Records release; ℗2017 Universal Music Operations Limited
Writers:
∩→       Andrew Wansel, Kiah Victoria, Jessie Ware, Bastian Langebaek, Jordan Thomas      1
∩→       Ware, Sarah Aarons, Thomas Hull     5
∩→       Ware, Ross Golan, Benjamin Levin, Magnus August     6
∩→       Ware, Dave Okumu, Edward Christopher Sheeran, Giuseppe Palladino, Levin, Christopher Dave, Francis Farewell Starlite, Nico Segal     12
Website: http://www.jessieware.com/
Twitter: https://twitter.com/jessieware
Facebook: https://www.facebook.com/jessiewaremusic
YouTube: https://www.youtube.com/user/jessiewaremusic
_____________________________________________________________

Jessie Ware Glasshouse
Island Records (PMR, Island, Interscope) (Deluxe; 20 Oct 2017)

NEWS

14.7.2018

Lavender Flu

14.7.2018

Tanukichan

14.7.2018

Alex Hepburn

14.7.2018

Opium Moon

14.7.2018

The National

13.7.2018

Cornelia Murr

13.7.2018

Cowboy Junkies

13.7.2018

The Jayhawks

archiv

ALBUM COVERS X.

The National — Boxer Live in Brussels (April 21, 2018)
Tais Awards & Harvest Prize
Za Zelenou liškou 140 00 Praha 4, CZE
+420608841540