John Medeski — „Crawlspace“ (Aug. 6, 2021)USA FLAG                                                                                      John Medeski — „Crawlspace“ (Aug. 6, 2021)
⊆  Crawlspace je Medeski ve své nejdivočejší a nejnápaditější představivosti. Pomocí obrovské řady elektrických a akustických klávesnic, syntezátorů, mellotronu a raných elektronických zařízení vytvořil komplexní, snad i trippy sólový projekt, který se nepodobá ničemu, co jste kdy slyšeli. Ani na Žofíne. Nové a nezmapované zvukové území legendárního hudebního mistra, který spolupracoval se všemi od The Meters, Irmy Thomas a Johna Scofielda až po Phila Leshe, Marca Ribota a Johna Zorna. Tato zakázka a prácička výslovně pro Tzadik je zásadním kouskem, ba dílem skládačky jménem Medeski.
⊆  Připomeňme si dobu rok a půl zpátky. Suzanne Lorge v Downbeatu zakončila svůj článek o Medeskim takto: „Kvůli pandemii jsou koncerty pozastaveny, Medeski je doma a užívá si oddychu, který jeho náročná kariéra jen zřídka umožňovala. Nedokáže s určitostí říci, kdy se různé projekty tria rozjedou — ale ví, že jednoho dne, až tato krize skončí, se jeho gigantický život vrátí. Mezitím bude trávit čas cvičením. „Je to dobrý čas na práci, jít hlouběji,“ řekl. A toto je výsledek.
Location: New York, NY
Album release: 21 August 2021
Record Label: Tzadik
Duration:     41:09
Tracks:
1. Crawlspace   21:38
2. Crawlspace Part 2   19:31
By Suzanne Lorge   I  May. 27, 2020
⊆  https://downbeat.com/news/detail/john-medeski-adaptability
WEB: https://www.johnmedeski.com/
INSTA: https://www.instagram.com/johnmedeski/
TW: https://twitter.com/MMWBand
FB: https://www.facebook.com/johnmedeski/John Medeski ©Dave Kaufman