Julia Holter — Never Rarely Sometimes Always (March 13, 2020) US flag  Julia Holter — Never Rarely Sometimes Always  
∠     Nikdy zřídka někdy vždy / USA
★Ψ★    Měl svou světovou premiéru na filmovém festivalu Sundance 24. ledna 2020. Ve Spojených státech byl vydán 13. března 2020. 
(Režisér a scenárista: Eliza Hittman, Producenti: Adele Romanski, Sara Murphy, Rose Garnett)
Birth name: Julia Shammas Holter
Born: December 18, 1984, Milwaukee, Wisconsin, U.S.
Origin: Los Angeles, California, U.S.
Album release: March 13, 2020
Record Label: Back Lot Music
Duration:     36:36
Tracks:
01. Opening   1:07
02. Bus To New York   2:09
03. Leaving The Restaurant   1:31
04. Arriving In The City   0:59
05. Stealing Money (Extended)   7:05
06. First Night   0:57
07. First Procedure   0:48
08. Where Is The Money   0:56
09. Never Rarely (Album Version)   2:34
10. Subway Rides (Extended)   8:22
11. Finding Her   2:42
12. Bus Ride Home   3:37
13. Song For Autumn (Album Version)   3:49  Julia Holter ©Simon Godley
★Ψ★    — Intimní zobrazení dvou dospívajících dívek ve venkovské Pensylvánii. Pod hrozbou nezamýšleného těhotenství a nedostatku místní podpory se podzim a její bratranec Skylar vydali na odvážnou a vydatnou cestu přes státní linky do New Yorku. 
Obsazení: Sidney Flanigan, Talia Ryder, Théodore Pellerin, Ryan Eggold, Sharon Van Etten. Světová premiéra
★Ψ★    https://www.hollywoodreporter.com/news/sundance-2020-unveils-female-powered-lineup-taylor-swift-gloria-steinem-films-1259538? 
Website: http://juliaholter.com/  / https://www.filmydo.com/never-rarely-sometimes-always-full-cast-crew-watch-movie-trailer/ 
YT: https://www.youtube.com/watch?v=xS0OW7GRujE 
Twitter: https://twitter.com/julia_holter 
ο∠ο     Za sebou má osm studiových alb a dvě alba živá. Ve své tvorbě cituje Julia například řeckého velikána Euripida nebo básníka Franka O’Haru, ale nikdy ne na úkor vlastního vyrovnaného hlasu. Svůj přehled v kultuře tak zúročila i v roce 2016, kdy se coby kurátorka podílela na programu věhlasného showcase festivalu Le Guess Who? v holandském Utrechtu a jen o rok později složila hudbu k němému filmu The Passion of Joan of Arc z roku 1928. Své fanoušky pak určitě potěšila uplynulý podzim, kdy vydala své zatím poslední album Aviary, které si vysloužilo mnoho pochvalné kritiky. Nejen z něj zazní mnoho písní na jejím prvním pražském koncertu v NoDu v polovině června.