OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » RECORDS II » Lana Del Rey
Lana Del Rey Midnight Fantasies EP

Lana Del Rey — Midnight Fantasies EP (May 5th, 2017)

 Lana Del Rey — Midnight Fantasies EP (May 5th, 2017)
•→   Vocalist who makes atmospheric orchestral pop showcasing her torchy image and sensuously husky singing style. Fotka uživatele Ben Tais Amundssen.Birth name: Elizabeth Woolridge Grant
Also known as: Lana Del Ray Lizzy Grant May Jailer
Born: June 21, 1985, New York City, New York, U.S.
Origin: Lake Placid, New York, U.S.
Genre: Baroque pop, dream pop, rock, trip hop, Adult Alternative Pop/Rock
Album release: May 5th, 2017
Record Label: Polydor/Interscope/Universal
Duration:     44:19
Tracks:
01 Paris     3:44
02 Beautiful Player (feat. Starz)     3:40
03 TV In Black & White     3:37
04 Resistance     3:34
05 The Man I Love     3:22
06 The Meaning of Words (Interlude)     1:02
07 Queen of Disaster     3:24
08 Back To Tha Basics     4:05
09 Summer Wine (feat. Nightmare Boy)     4:28
10 Hollywood’s Dead     3:26
11 Ridin’ (feat. A$AP Rocky)     3:26
12 You Can Be The Boss     3:04
13 Meet Me In The Pale Moonlight     3:27
© Polydor Records/Interscope Records 2017
Discography:
•   Lana Del Ray (2010, jako Lizzy Grant)
•   Born to Die (2012)
•   Ultraviolence (2014)
•   Honeymoon (2015)
•   Lust for Life (2017)Fotka uživatele Ben Tais Amundssen.•ζθζθζθζθζθζθζθζθζθζθζθζθζθζθζθζθζθζθζθζθζθζθζθζθζθζθζθζθζθζθζθζθζθζ•

Lana Del Rey Midnight Fantasies EP

NEWS

11.12.2017

SON VOLT

11.12.2017

Mary Gauthier

11.12.2017

RACHAEL YAMAGATA

9.12.2017

Nicolas Jaar

9.12.2017

DeDe

9.12.2017

Lisa Loeb

8.12.2017

Yamaneko

archiv

ALBUM COVERS IX.

High Contrast — Night Gallery (6 Oct 2017)
Tais Awards & Harvest Prize
Za Zelenou liškou 140 00 Praha 4, CZE
+420608841540