OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0,00 CZK

LAURA VEIRS (April 16th, 2020)USA FLAG                                     LAURA VEIRS (April 17th, 2020)
Birth name: Laura Pauline Veirs
Born: October 24, 1973, Colorado Springs, Colorado
Location: Colorado Springs, Colorado ~~ Portland OR, U.S.
Record Label: Nonesuch / Bella Union
•₼•   Napište své místo v komentářích mého Instagramu DNES a já si vyberu někoho náhodně ZÍTRA. Tento balíček péče o zboží dostanete poštou. Chcete~li vyhrát, musíte mě sledovat na Instagramu. Projdu suterénem a najdu jedno jako poděkování za mou podporu v průběhu let. Bez Vás bych nemohla dělat jakoukoli svou věc! Dvě zvláštní položky jsou vinyl / lang / veirs vinylové desky a CD podepsané všemi třemi z nás. Budu také zahrnovat balíček mých Kaleidoscope Creativity Cards, tote bag a několik dalších temných vydání. Všechno postříkám sanitizérem a při balení / odeslání budu nosit rukavice. Učím také návody mých skladeb na YouTube — pokud mě sledujete na Instagramu, uvidíte v úterý a ve čtvrtek aktualizace a klipy z nich v dohledné budoucnosti. „Spelunking“ a „Galaxie“ jsou nyní k dispozici. Doufám, že se s nimi budete bavit! A ... Mám v tašce nové album. Až bude čas, nemůžu se dočkat, až se s vámi podělím. Přeji vám všem dobře tam v karanténě!  Laura
FB: https://www.facebook.com/LauraVeirs/
Instagram: https://www.instagram.com/lauraveirs/
Website: https://www.lauraveirs.com/
•₼•  https://www.flipsnack.com/pindzi/batcho-pinji-may-2020-volume-3-issue-5-21/full-view.html