OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » NEWS » Lupe Fiasco
Lupe Fiasco — DROGAS Wave (28 Sept. 2018)

Lupe Fiasco — DROGAS Wave (28 Sept. 2018)

                    Lupe Fiasco — DROGAS Wave (28 Sept. 2018)Lupe Fiasco — DROGAS Wave (28 Sept. 2018)PinJi score: ✹✹✹✹✹✹✹✹,1
✹    „Ti, kteří se nestali otroky, se místo toho stali vlnami.“ Mysl funguje tajemnými způsoby a to je důvod, proč pečlivá mysl, jakou disponuje Lupe, vyžaduje neustálou stimulaci. Naštěstí se zdá, že právě teď je připraven na comeback season ve formě očekávaného alba Drogas Wave. Vychází z loňského alba „DROGAS Light“ a obsahuje neuvěřitelných 24 skladeb, které vypráví alternativní historický příběh. „Drogas Wave je založen na příběhu o skupině otroků, kteří vyskočili z otrokářské lodi, přepravující je z Afriky,“ vysvětlil ve svém prohlášení. „Otroci se neutopili, zatímco se jim nějak podařilo žít pod mořem..., zbytek svých podmořských životů strávili potápěním otrockých lodí.“ „Drogas“ je španělské slovo pro drogy, udělal jsem to jako zkratku, která znamená „Don’t Ruin Us God Said.“ Texty, produkce a koncepce jsou mimo myslitelné hranice! Chápu, proč to trvalo nějaké časové období a proč se v žádném případě nedá urychlit! Jen připomenu, že od svého debutového singlu v roce 2006 „Kick, Push“ (album „Food & Liquor“), jeden z nej mozečků a nejtajemnějších umělců rapu získal několik zlatých a platinových certifikací. Grammy Awards tři nominace v různých kategoriích, třeba Best Urban/Alternative Performance. V roce 2008, Daydreamin’ won the award for Best Urban/Alternative Performance at the 50th Grammy Awards. Lupe Fiasco’s Food & Liquor: US Top Rap Albums (Billboard)  #1. Na tomto albu pracuje, jak vidíš, 7 pozvaných lidí: Nikki Jean (6x), Crystal Torres (2x), Troi Irons (1x), Damian Marley (1x), Simonsayz (1x), Elena Pindehughes (1x), Bishop Edgar Jackson (1x). Je však dobré vědět, že v produkci se zajistilo, aby spolupráce byla i uvnitř neoznačených skladeb, např, v písni „Drogas.“
Birth name: Wasalu Muhammad Jaco
Born: February 16, 1982, Chicago, Illinois, United States
Location: Chicago, IL
Genres: Hip hop
Occupation(s): Rapper producer songwriter
Instruments: Vocals keyboards sampler piano
Album release: 28th Sept., 2018
Record Label: 1st & 15th/Thirty Tigers
Duration:     98:26
Tracks:
01. In the Event Of Typhoon   0:18
02. Drogas   2:16
03. Manilla   5:27
04. Gold vs. The Right Things To Do   3:42
05. Slave Ship (Interlude)   3:31
06. Wav Files   6:38
07. Down (Feat. Nikki Jean)   6:17
08. Haile Selassie (Feat. Nikki Jean)   4:49
09. Alan Forever (Feat. Crystal Torres)   4:44
10. Helter Skelter (Interlude)   0:16
11. Stronger (Feat. Nikki Jean)   4:05
12. Sun God Sam & The California Drug Deals (Feat. Nikki Jean) 4:44
13. Xo (Feat. Troi Irons)   4:31
14. Don’t Mess Up The Children (Interlude)   0:45
15. Jonylah Forever   3:45
16. Kingdom (Feat. Damian Marley)   4:45
17. Baba Kwesi (Interlude)     0:35
18. Imagine (Feat. Simonsayz & Crystal Torres)   4:07
19. Stack That Cheese (Feat. Nikki Jean)   4:13
20. Cripple (Feat. Elena Pindehughes)   4:51
21. King Nas   5:57
22. ‘Quotations From Chairman Fred (Feat. Nikki Jean & Bishop Edgar Jackson)     7:09
23. Happy Timbuck2 Day   5:48
24. Mural Jr.   5:12
℗ 2018 1st and 15th Productions, Inc. marketed and distributed by Thirty Tigers
Discography:
✹    Lupe Fiasco’s Food & Liquor (2006)
✹    Lupe Fiasco’s The Cool (2007)
✹    Lasers (2011)
✹    Food & Liquor II: The Great American Rap Album Pt. 1 (2012)
✹    Tetsuo & Youth (2015)
✹    Drogas Light (2017)
✹    Drogas Wave (2018)
Website: http://lupefiasco.com/
Twitter: https://twitter.com/lupefiasco
Facebook: https://www.facebook.com/LupeFiasco/
•≡••≡••≡•_________________________________________•≡••≡••≡•

Lupe Fiasco — DROGAS Wave (28 Sept. 2018)

NEWS

14.12.2018

Cillie Barnes

11.12.2018

The Reaction

11.12.2018

Timber

11.12.2018

Rány Těla

11.12.2018

Choroš

11.12.2018

Cunning Folk

9.12.2018

Cold War Kids

archiv

ALBUM COVERS X.

Cave — Allways (October 19, 2018)
Tais Awards & Harvest Prize
Za Zelenou liškou 140 00 Praha 4, CZE
+420608841540