OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » EDITORIAL » Náš akt vzpoury a naše láska
L´Imperial Bell, Québec (Partage)CO JE TO AKT VZPOURY?
♦⇒    Většina přátel, se kterými jsem kdysi bil partu, se asi musela zastavit. Vymlouvají se jeden po druhém jako naplavené dříví a my, co pořád i ve vyšším věku chodíme na koncerty, stojíme spolu na jiném břehu v šoku. I my vaříme, mluvíme, pracujeme. Chápu, lidé začali mít děti a ty chodí brzy spát. A veškerá nudná „dospělost“, kterou jsme tehdy odmítli, se teď zdá být nějak vzpurná. Ale je to ve skutečnosti náš akt vzpoury a naše láska, abyste zůstali na koncertě přítomni až do konce, postavili se proti vůli společnosti, abyste se znecitlivěli vůči mainstreamu, podívali se jinam. Nesmíme se však pouze dívat dál. 
♦⇒    Sebeukřižování ve jménu umění vždy znamená, že umění se zastaví a další hlas se ztratí. V této specifické době naší historie nikdy nebylo tak naléhavé mít tolik hlasů, jak jen to je možné. L´Imperial Bell, Québec (Karma Kameleons)

NEWS

6. 4. 2020

LENKA NOVÁ

4. 4. 2020

DAVID POMAHAČ

archiv

ALBUM COVERS XI.

SOFIA TALVIK — Paws of a Bear (Sept. 27, 2019)
Tais Awards & Harvest Prize
Strachovská 520, Pelhřimov, CZE
+420608841540