Výsledky 9. kategorie: ALBUM II. (jiné jazyky/instr.)

Stres je v roli nepřítele, pokud tvoje svaly zůstávají napnuté, máš rychlý tep a zvýšený krevní tlak. V krvi máš zvýšenou hladinu cholesterolu, tuků, cukrů, hormonů a dalších látek. V případě, že tyto látky, které ve tvém těle mají být jen krátkodobě, zůstávají v krevním oběhu trvale, mohou ti poškodit důležité orgány..., bacha na to!  Navíc, dlouhodobý stres mívá negativní vliv na tvořivost, produktivitu, elán a také na vztahy s druhými. Může vést i k syndromu dráždivého tračníku, k průjmům a křečím jícnu. Dbej na sebe, fanoušku zlatej.

Rozumíš, v určitém ohledu je možné působení stresu přirovnat k jízdě na koni. Může to být příjemný zážitek, ale pokud se kůň splaší a ty nad ním ztratíš kontrolu, mohl by sis vážně ublížit. Co tedy můžeš udělat pro to, abys stres dokázal mít pod kontrolou? O různých způsobech, jak to dělat, se doposloucháš v následujících albech.

Výsledky:

3. místo - Justin Lavash, 3cd - Harder & Harder, Fits ´N ´Starts, Slide (selfmade).

Justin Lavash - 3. místo za Trilogii Harder & Harder / Fits ´N´ Starts / Slide

2. místo získala skupina Dva za fantastické / poutnícky zážitkové / humorné / laskavé a nadčasové album Fonók. Vydal Indies Scope v roce 2008.

Dva - Fonók

1. místo díky přítomnosti Marty Töpferové získává Tomáš Liška. Vydal Animal Music v roce 2009.

Na tomto albu uslyšíš Martičku