OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » NOMINATED / WINNERS » WINNERS 2010 » Podrobnější výsledky TA 10: kategorie ALBUM II.

Výsledky 9. kategorie: ALBUM II. (jiné jazyky/instr.)

Stres je v roli nepřítele, pokud tvoje svaly zůstávají napnuté, máš rychlý tep a zvýšený krevní tlak. V krvi máš zvýšenou hladinu cholesterolu, tuků, cukrů, hormonů a dalších látek. V případě, že tyto látky, které ve tvém těle mají být jen krátkodobě, zůstávají v krevním oběhu trvale, mohou ti poškodit důležité orgány..., bacha na to!  Navíc, dlouhodobý stres mívá negativní vliv na tvořivost, produktivitu, elán a také na vztahy s druhými. Může vést i k syndromu dráždivého tračníku, k průjmům a křečím jícnu. Dbej na sebe, fanoušku zlatej.

Rozumíš, v určitém ohledu je možné působení stresu přirovnat k jízdě na koni. Může to být příjemný zážitek, ale pokud se kůň splaší a ty nad ním ztratíš kontrolu, mohl by sis vážně ublížit. Co tedy můžeš udělat pro to, abys stres dokázal mít pod kontrolou? O různých způsobech, jak to dělat, se doposloucháš v následujících albech.

Výsledky:

3. místo - Justin Lavash, 3cd - Harder & Harder, Fits ´N ´Starts, Slide (selfmade).

Justin Lavash - 3. místo za Trilogii Harder & Harder / Fits ´N´ Starts / Slide

2. místo získala skupina Dva za fantastické / poutnícky zážitkové / humorné / laskavé a nadčasové album Fonók. Vydal Indies Scope v roce 2008.

Dva - Fonók

1. místo díky přítomnosti Marty Töpferové získává Tomáš Liška. Vydal Animal Music v roce 2009.

Na tomto albu uslyšíš Martičku

 

NEWS

14. 12. 2019

Cosmo Sheldrake

14. 12. 2019

Jez Rowden

11. 12. 2019

David Thomas Broughton

11. 12. 2019

SOFIA TALVIK

archiv

ALBUM COVERS XI.

Hail The Ghost — Arrhythmia (6th Dec. 2019)
Tais Awards & Harvest Prize
Strachovská 520, Pelhřimov, CZE
+420608841540