OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » NEWS » POSTER TAIS AWARDS 2020
POSTER TAIS AWARDS 2020           POSTER TAIS AWARDS 2020 
Date: January 31, 2020
Start: 19:00
Line~up:
★     Viktorie Horáková, Oksyi, Elda’s Curvas Peligrosas
TRYPTYCH:
★     Vladimír Mikláš
★     Dušan Černák
★     Miloš Peter Klápště
Sound Engineer: Dominik Pecka
Exclusive photographer: Hana Steffani
Adress: Kodaňská 81/4, Praha 10-Vršovice
Opened: NE~ST 12:00~00:00, ČT~SO 12:00~2:00
♦     Yuliya si přála mít z podniku džungli. Miluje zelené rostliny, proto bylo jasné, že i ony musí být součástí interiéru. A taky, že jsou — živé v podobě oblíbených pokojovek a sukulentů, ale i ty malované. Pomalovaná stěna s motivem rozkvetlé džungle vás upoutá na první pohled. Do budoucna tu ovšem plánují mít i stěnu z živých rostlin. „Ráda bych, aby se prostory mezi okenními výklenky zazelenaly,“ naznačila Yuliya.
♦     Za vzhledem podniku stojí designér Michal Pražský, který navrhl nejen podobu baru, ale je také autorem světel z uranového skla. Tato originální svítidla skutečně obsahují složku uranu. Jedná se ale o ochuzený neradioaktivní uran, který je zcela bezpečný a sklu dodává unikátní odstín zelené barvy. Zelená barva prostupuje celým prostorem. V nejrůznějších odstínech se objevuje v osvětlení, křesílkách i na stěně za barem. K ní jsou krásně kontrastní červené barové židličky, které celý prostor rozzáří.