OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » NEWS » The Streets — Remixes & B Sides Too

The Streets — Remixes & B Sides Too (2LP, 21. 6. 2019)        The Streets — Remixes & B Sides Too (2LP, 21. 6. 2019) Pamela MÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃéndez ÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃÃâ Time (22 Feb 2019)o••o      Jedna věc je jistá: jakkoli si to fanoušci přejí, riskují, že po turné bude Streets definován jako nostalgický akt s malým oknem do nového projektu, aby pohnul příběhem. Je to známý vzor pro staré kapely, které šetří a zacházejí hospodárně s druhým životem. Došlo k tomu?
Birth name: Michael Geoffrey Skinner
Born: 27 November 1978
Origin: Birmingham, England, United Kingdom
Genres: Alternative hip hop electronica UK garage
Style: Electronic
Album release: 21. 6. 2019
Record Label: Rhino/Warner Music
Duration:      101:54
Tracks:
01 It’s Too Late (High Contrast Remix)   7:19
02 Same Old Thing (Outlaw Breaks Remix)   5:30
03 Same Old Thing (Morph Resurrection Remix)   5:09
04 Fit but You Know It feat. Kano, Donae’o, Lady Sovereign and Tinchy Stryder (MC’s Version)   3:47
05 Fit but You Know It (feat. The Futureheads)   3:56
06 Blinded by the Lights (The Mitchell Brothers Remix)   3:02
07 Blinded by the Lights (Nero Remix)   6:45
08 Get out of My House feat. Bruza, Demon, Kano and D Double E (MC Version)   3:17
09 Could Well Be In feat. Bruza, D Double E, Ghetto & Scratchy (MC Version)   4:25
10 Prangin’ Out (MC’s Mix)   4:46
11 Prangin Out (Pete and Mike’s Version)   3:42
12 Prangin’ Out (Pete’s Version)   4:12
13 Prangin Out (Instrumental)   3:51
14 When You Wasn’t Famous (Example MC Version)   3:35
15 When You Wasn’t Famous (Professor Green Version)   3:34
16 When You Wasn’t Famous (Doctor and Bearman Version)   3:18
17 When You Wasn’t Famous (Bromheads Jacket Version)   2:34
18 Never Went to Church (Guillemots)   4:48
19 Never Went to Church (Acoustic Version)   3:42
20 In the Middle (Nero Remix)   6:09
21 Soaked by the Ale   3:34
22 Deluded in My Mind   4:19
23 Dreams   3:00
o••o       It’s not that Skinner is bored by his back catalogue — it’s just that his mind ranges far beyond it.
______________________________________________

NEWS

15.11.2019

Vertigo — Daleko

13.11.2019

The Leaf Library

11.11.2019

Low Roar — ross.

archiv

ALBUM COVERS X.

Black Belt Eagle Scout — Mother Of My Children (Sept. 14, 2018)
Tais Awards & Harvest Prize
Strachovská 520, Pelhřimov, CZE
+420608841540