Various Artists — „In The Mood For Love“ (Import) (05/07/2021)Hong Kong FLAG                                                                   Various Artists — „In The Mood For Love“ (Import) (05/07/2021)
•  In the Mood for Love je hongkonský romantický film z roku 2000, který napsal, produkoval a režíroval Wong Kar~wai. Její původní čínský název znamená „Květnatá léta“. Vypráví příběh muže (hraje ho Tony Leung) a ženy (Maggie Cheung), jejichž manželé mají spolu milostný poměr a kteří k sobě pomalu rozvíjejí city.
•  Fanoušci Wong Kar~waie si jistě vzpomenou na režisérovu starší romanci s názvem 2046, která byla rovněž volným pokračováním, tentokrát autorova nejuznávanějšího filmu Stvořeni pro lásku. Navzdory futuristickému letopočtu se však film neodehrával v budoucnosti. Do ní pouze zasadil svůj román hrdina filmu a totéž číslo navíc viselo na dveřích hotelového pokoje, jehož obyvatelka se stala spisovatelovou milenkou.
•  Zatímco se Wong Kar~wai věnuje svým novým projektům, po festivalovém okruhu aktuálně obíhá restaurované verze jeho zmíněné klasiky Stvořeni pro lásku. Poslední zářijový týden se film hrát na festivalu v New Yorku.
•  Nejchutnější krevety jsou divoké — ale asi 80 až 90 procent se dováží z farem, kde se běžně používá pochybná řada antibiotik, dezinfekčních prostředků, pesticidů a herbicidů. V dubnu FDA prohlásila, že třetina dovozu krevet z Malajsie obsahovala látky, jako je chloramfenikol (lék na břišní tyfus a meningitidu poslední instance) a / nebo nitrofurany (antibiotikum, které FDA považuje za karcinogenní). Báječné! dalo by se říct. FDA vylučuje zkažené krevety. Doporučil bych zmírnit vaše vzrušení.
Odpověděl jsem od Longfellowa: „Ach! jaké příjemné vize mě pronásledují / Jak hledím na moře! / Všechny staré romantické legendy, / Všechny mé sny, vrať se ke mně.“
Born: 17 July 1958, Shanghai, China
Location: Hong Kong
Movie release date: 
•  20 May 2000 (Cannes)
•  29 September 2000 (Hong Kong)
Album release: 20 May 2000/7th May, 2021
Record Label: LITA
Duration:
Tracks:
Box office: $12.8 million
Awards:
2001 British Independent Film Awards:
•  Won: Best Foreign Language Film
Release Notes
•  Pressed on LITA exclusive red vinyl
•  Card~Board Jacket with Gate~fold Style + Booklet + 22″ × 32″ Poster
•  A selection of Chinese opera titles, mandarin classics, jazz favorites by Nat King Cole
•  Featuring with Shigeru Umebayashi and Michael Galasso
•  Including classic tracks “Yumeji’s Theme” and “Angkor Wat Themes”
•  $70.00
About:
Relive the golden 60s when Chow Mo~wan (played by Tony Leung) encountered So Lai~chun (played by Maggie Cheung) and began their enticing love affair in In the Mood For Love. A selection of Chinese opera titles, mandarin classics, jazz favorites by Nat King Cole and the characters’ live~recorded scripts sonically constructed a picture of love and lust in this film, which is considered to be one of Wong Kar~wai’s best work to~date. One must not miss the haunting “Yumeji’s Theme” by Japanese composer Shigeru Umebayashi and the “Angkor Wat Themes” by Michael Galasso that has brought this film to its perfection.
https://lightintheattic.net/releases/7477-in-the-mood-for-love-import?mc_cid=a1d73f84cb&mc_eid=aff27ec9f1
Label: https://lightintheattic.net/