ZZ Top Performs At The Aragon Ballroom ©Paul Natkin•  ZZ Top odehráli svůj první koncert od smrti basisty Dusty Hilla. Skupina vystoupila v páteční noci (30. července) v Alabamské Tuscaloose. Zatímco kytarista Billy Gibbons dlouho nemluvil o svém zesnulém spoluhráči, během show několikrát uznal basistu, stejně jako Hillovu touhu, aby kapela pokračovala bez něj.
•  „Dnes v noci se tu budeme dobře bavit,“ řekl Gibbons publiku po otvíráku „Got Me Under Pressure.“ „Jak víš, tady nahoře je nový chlap. Dusty mi dal směrnici: Můj přítel, tvůj kamarád, Elwood Francis to podrží za mne.“ Později uprostřed setu Gibbons poznamenal (prostřednictvím Ultimate Classic Rock): „A co ten Elwood, kterému Dusty trhal ten vous?“ Tím Gibbons zažertoval, jak Francis byl uprostřed období růstu vousů, aby se vešel do své nové role.
•  Hill nebyl původním baskytaristou ZZ Top, ale připojil se krátce předtím, než v roce 1971 přestřihli své debutové album. Zůstal klíčovou součástí skupiny i v průběhu jejich nejnovějších alb + turné. Po celou tu dobu sestava Hill, Gibbons a Beard zůstala, což z nich činilo jeden z nejstabilnějších počinů v rockové historii.
•  Gibbons také sdílel vtipný příběh o novém „vousatém“ muzikantovi v kapele a řekl Variety: „To, co všechny opravdu dostalo, je, že Elwood 30 let držel post kytarového technika jako oholený mladík. A když se blížil lockdown, všichni jsme se sešli na setkání s kapelou, než začaly být věci tak divoké. A já jsem řekl: „Dusty, vypadá to, že nebudeme moci nic dělat. Co ty plánuješ dělat?“ A on řekl: „No, řeknu ti, co nebudu dělat. A to je sekání trávníku. Nebudu sekat trávu.“ Usmál jsem se a řekl: „No, v tom se k vám přidám.“ Elwood vyrazil a řekl: „No, pokud se nechystáte sekat trávu, já si nebudu stříhat vousy.“ A když jsme se před týdnem a půl sešli k zahájení zkoušek, přišel Elwood a já jsem řekl: „Pane bože, ty máš bradu stejně dlouhou jako já a Dusty!“ 
•  „Takže když tu noc vystoupil na pódium, díval jsem se přes první řadu, všichni si navzájem ťukali loktem, ukazovali nahoru a řekli:‚ Hele, cirkus ZZ Top se valí dál. Je tu další šílenec,“ smál se Gibbons. „Ve skutečnosti jsem se musel projít a chytit ho za bradu, abych ho škubl, jen abych ukázal publiku — říkajíc:‚ Lidi, tady jde o skutečné řešení.‘“
•  „Budeme navždy spojeni tím „Blues Shuffle v C“,” pokračovalo prohlášení. „Budeš nám moc chybět, amigo.“
•  Noc skončila tím, že se ZZ Top vrátili na přídavek složený z písní „Brown Sugar“, „La Grange“ a „Tush“.ZZ TOP