Ryan Adams — „Big Colors!“ (June 11, 2021)

USA FLAG                                                                                   Ryan Adams — „Big Colors!“ (June 11, 2021)
ψ Ryan Adams, umělec sedmkrát nominovaný na Grammy, vydal první ze tří letošních alb: Big Colors, které se připravovalo několik let. 12~ti písňové album bylo původně naplánováno na podzim roku 2019, ale obvinění proti singer~songwriterovi toto vydání pozastavilo. Adams byl obviněn z údajného sexuálního zneužití a emocionálního zneužívání ve svých vztazích spolu s údajným vykořisťováním mladých umělců, z nichž jeden maník byl údajně nezletilý. Po dokončení vyšetřování se FBI rozhodla, že žádné obvinění týkající se nezletilé osoby nebude vznášet.
ψ Koncem července 2019 se Adams rozhodl jít na své sociální sítě, aby učinil prohlášení ohledně obvinění vznesených proti němu. Jeho první komentáře od zveřejnění obvinění byly zveřejněny na jeho Instagramu, kde uvedl: „Musím toho hodně říct. Chystám se. Již brzy. Protože na pravdě záleží. Vím, kdo jsem. Co jsem. Je čas, aby to lidé věděli. O minulosti. Veškerá krása v životě přece nemůže být přeměněna v trosky lží. To je šílenství. Moje práce byla mapou pro ztracené. Není to billboard. Tak již brzy.“ Asi o šest měsíců později se Adams poprvé objevil na pódiu od obvinění na show v Los Angeles.
ψ Spolu s Big Colors plánuje Adams letos v létě vydat další dvě alba. Tato alba měla také vyjít ven v roce 2019, až po Big Colors. „Wednesday“ — druhé ze tří alb, dostalo oficiální podobu alba na konci prosince loňského roku.
ψ Podle tiskové zprávy Adams popisuje Big Colors jako „soundtrack k filmu z roku 1984, který existuje pouze v mé duši. Je to klišé uvnitř malby akvarelu neonově modrého kouře, stoupajícího v noci z letních ulic. Je to nejvíce „newyorské album“ v Kalifornii, které jsem si dokázal oddělit od své hudební duše, a pro mě jako kytaristu i skladatele je to sen bodu na zenitu.“Ryan Adams ©Barry Brecheisen
Born: November 5, 1974, Jacksonville, North Carolina United States
Origin: Raleigh, North Carolina, United States
Location: Los Angeles CA, NYC
Occupations: Musician, singer~songwriter, producer, poet, painter
Instruments: Vocals, guitar, piano, harmonica, bass guitar, drums, banjo, mandolin, ukulele
Album release: June 11, 2021 
LP+7”: out on August 20, 2021
Recorded: PAX AM Studios, California
Record Label: Paxam Recording Company
Duration:     39:00 + Bonus 7” 
Tracks:
01. Big Colors   3:07
02. Do Not Disturb   3:00
03. It’s So Quiet, It’s Loud   3:19
04. F**k the Rain   3:33
05. Manchester   2:52
06. What Am I   2:48
07. Power   2:42
08. I Surrender   2:39
09. Showtime   4:06
10. In It For the Pleasure   4:20
11. Middle Of the Line   2:49
12. Summer Rain   3:45
Bonus 7”
A. Anybody Evil
B. The Opposite Of LoveRyan AdamsProduct description:
ψ  Ryan Adams returns with the second album in the trilogy Big Colors! It is his 18th studio album and is a striking change of direction from the last, an upbeat record rich in drums and synth encapsulating the 1980s vibe spectacularly and produced with Don Was and Beatriz Artola.
ψ  Ryan Adams in his own words: Big Colors is the soundtrack to a movie from 1984 that exists only in my soul. It’s a cliché inside a watercolor painting of neon blue smoke rising up off summer streets in the night. It’s the most New York California album I could cut loose from my musical soul, and for me as both a guitar player and songwriter, this is the zenith point dream time. While I won’t be able to match this album for its depth and broad color forms in the future, this is the sound of my soul and a door to a place I’ll be returning to again. The treasures in our past are the shamanic visions of the future when the destination is dream zone 3000. This is that. I’m only dreaming in Big Colors now. Big Colors is the second album in the trilogy, Wednesdays being the first.
Artist Biography by Mark Deming:
ψ  https://www.allmusic.com/artist/ryan-adams-mn0000808336/biography
WEB: https://ryanadamsofficial.com/
TW: https://twitter.com/theryanadams
FB: https://www.facebook.com/ryanadams/
INSTA: https://www.instagram.com/ryanadams/